Radim Passer: Biznis a viera

 Radim Passer, známy český developer a predseda predstavenstva PASSERINVEST GROUP, a. s.,  sa s poslucháčmi podelí o svoj životný príbeh a o dôvody, prečo je viera dôležitou súčasťou každodenného života.

Prednášku Radima Passera si budete môcť pod názvom „Biznis a viera“ vypočuť

18. Júla o 17:00 v priestoroch Gemersko-malohontského  múzea v Rimavskej Sobote a
19. Júla o 17:00 vo veľkej sále Mestského múzea (Radnica) v Lučenci.

Na konci sa môžete tešiť na autogramiádu.

Radim Passer, developer pražského BB Centra a zakladateľ organizácie Maranatha z.s., sa v prednáške Biznis a viera zameria na svoju cestu k nájdeniu Pána Boha, a ako viera ovplyvňuje jeho pracovný i všedný život.

Prednášky prebiehajú v rámci projektu „Dotkni sa neba“, ktorý sa zameriava na prevenciu zdravia, medziľudské vzťahy a duchovné otázky. Celoročné aktivity „Dotkni sa neba“ pripravuje a organizuje Maranatha z.s.,  spoločenské centrum Betesda s dobrovoľníkmi zo spoločenstva Cirkvi adventistov siedmeho dňa v Lučenci a okolia.

V priebehu leta sú pripravené Dni zdravia, v rámci ktorých si záujemcovia budú môcť bezplatne zmerať krvný tlak, telesný , podkožný a viscerálny tuk, kostrovú svalovinu, BMI, hmotnosť i výšku. Je tiež pripravený prednáškový cyklus študentov i absolventov stredných a vysokých škôl pod názvom Otázniky života.

V neposlednom rade sa bude konať unikátna putovná výstava Biblií od 2.-18. Júla 2019 a to v OC Galéria v Lučenci, na 1. poschodí, kde si návštevníci môžu prezrieť exponáty z celého sveta.

Viac informácii sa dozviete na : www.dotknisaneba.sk